Načítám...
Doprava zdarma nad 699 Kč po Česku.

24 hodin

Greg Iles

Knižní klub | 2002


49 Kč

Stav:
Velmi dobrý
Dostupnost: Skladem pro e-shop
Vazba: Pevná s obálkou
Počet stran: 350
Jazyky: česky
Edice: 2. svazek ed. Mississipi 2x
Vydání: Vyd. 1
ISBN: 80-242-0836-9
Vydáno v: Praha
Vystaveno: čt 30. března 2023 15:21
Číslo položky: 528547

Thriller amerického autora rozehrává dramatický děj kolem trojice únosců, kteří promyšleně řádí v rodinách bohatých amerických lékařů.
Třem mužům se podařilo objevit systém dokonalých a poměrně bezpečných únosů, kdy za nepřítomnosti otce je odvlečeno dítě, na čtyřiadvacet hodin ukryto v horách a jeden z únosců zůstává s matkou až do chvíle předání peněz. Několik let systém dokonale funguje, v případě dcerky známého anesteziologa však trojice zločinců narazí na rovnocenného protivníka. Pětileté děvčátko totiž vyžaduje lékařskou péči a oběma rodičům, rozhodnutým udělat všechno možné, aby dceru zachránili, připadá lhůta dvaceti čtyř hodin příliš dlouhá na to, aby jen trpně čekali na pokyny únosců. Profesionálně napsaný thriller nevyniká nad běžný průměr žánru, třebaže podle románu byl natočen stejnojmenný úspěšný film.

Greg Iles

Narození: 8. dubna 1960 60 let, Stuttgart, Německo Patří k americkým autorům napínavých thrillerů, jejichž díla se pravidelně objevují v první desítce titulů na žebříčcích bestsellerů listu New York Times.Absolvent mississippské univerzity se několik let živil jako muzikant ve skupině Frankly Scarlet. Po úspěchu své první knihy se začal profesionálně věnovat psaní příběhů. Žije s manželkou a dvěma dětmi v Natchezu v Mississippi.

Dopravu hradíme my

Objednávkám nad 699 Kč

Tituly, které jinde nenajdete

Sběratelské kusy i knižní novinky

Balíme ekologicky

A s radostí

Vykupujeme knihy

Za hotové a s vlastním odvozem

Dárkové poukazy nově v nabídce.

Hledáte dárek pro náročné knihomoly?

Vybrat