Antikvariát Avion

1. Máje 59/5 Liberec

Služebník temného boha

John Brown

Laser | 2012


100

Stav:
Velmi dobrý, nečtená
Vazba: Brožovaná
Počet stran: 438
Kategorie: Sci-fi a Fantasy
Překladatel: Ľudovít Plata
Série: Moderní díla fantasy , sv. 9
Vydání: 1
ISBN: 978-80-7193-349-6
Vydáno v: Plzeň
Poznámka: obálka Raymond Swanland
Dostupnost: Prodáno

Život kolonistů na nově osídleném území většinou nebývá lehký, tím spíše, když se jedná o členy porobeného národa žijícího v područí vítězných kmenů. Jako by nestačil samotný boj s neznámým prostředím plným odkazů dávné minulosti a nutnost čelit nájezdům barbarských Kostěných obličejů, Koramité v Nové zemi musí nyní čelit dalšímu problému – obvinění, že se mezi nimi nacházejí požírači duší.
Ve světě, ve kterém žije mladík Talen, mohou být dny lidského života sklízeny, kupovány a kradeny. Pouze Obdaření, kteří vládnou jednotlivým zemím, a požírači duší, zvrhlé bytosti sloužící Temnému bohu, které kradou duše lidem i zvířatům, znají tajemství této moci. Nyní se však Obdařený v Talenově zemi ztratil a požírači duší volně chodí mezi lidmi.
V houstnoucí atmosféře podezřívavosti a rasové nesnášenlivosti nezbývá Talenovi nic jiného, než svést nelehký boj s vlastním nitrem i bezprostřední hrozbou smrti. Polapený v síti lží a prastarých tajemství musí teprve přijít na to, kdo je tím skutečným nepřítelem...