Načítám...
Doprava zdarma nad 699 Kč po Česku.

Policejní vědy

Viktor Porada, Květoň Holcr

Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk | 2011

Kategorie:
Štítky:

169 Kč

Stav:
Velmi dobrý
Dostupnost: Skladem pro e-shop
Vazba: Pevná
Počet stran: 345
Jazyky: česky
ISBN: 9788073803148
Vydáno v: Plzeň
Vystaveno: ne 24. března 2024 10:07
Číslo položky: 801418

Publikace jako první tohoto druhu předkládá výsledky vlastních výzkumných a dalších vědeckých aktivit mezinárodního výzkumného kolektivu. Je určena zejména policistům působícím v různých pracovních pozicích na všech stupních policejní organizace, ale i širší veřejnosti, zájemcům o bezpečností problematiku nebo subjektům, které za bezpečnost a veřejný pořádek přímo zodpovídají. Srozumitelně předkládá poznatky získané při zkoumání naléhavé společenské objednávky, spočívající v objektivní potřebě konstituovat plnohodnotný vědní obor o policii a pro policii.

Viktor Porada

Prof. JUDr. Ing. Viktor Porada, DrSc., dr. h. c. mult. je jedním z nejvýznamnějších českých a slovenských odborníků na kriminalistiku, bezpečnostní vědy a příbuzné vědní obory. V současné době je rektorem Vysoké školy Karlovy Vary. Prof. Porada je autorem a spoluautorem kriminalisticky zaměřených děl se širokým aplikačním zázemím příbuzných vědných oborů - soudní inženýrství, soudní lékařství, bezpečnostní vědy, forenzní biomechanika a přibližně 550 dalších výstupů v domácí i mezinárodní vědecké literatuře.

Květoň Holcr

Narozen 8. 4. 1938 v Nitře . Prof., PhDr., DrSc., slovenský odborník na teorii policejních věd, vysokoškolský pedagog, též autor vojenského spisu, odborný překladatel z ruštiny. Působí také v ČR.

Dopravu hradíme my

Objednávkám nad 699 Kč

Tituly, které jinde nenajdete

Sběratelské kusy i knižní novinky

Balíme ekologicky

A s radostí

Vykupujeme knihy

Za hotové a s vlastním odvozem

Výhodné komplety

Kupte knihy hromadně za výhodné ceny!

Procházet