Načítám...
Doprava zdarma nad 699 Kč po Česku.

Polibek anděla

Susan Elizabeth Phillips

Ikar | 2001


499 Kč 439 Kč

Stav:
Dobrý
Dostupnost: Skladem pro e-shop
Vazba: Pevná
Počet stran: 301
Jazyky: česky
Vydání: Vyd. 1.
ISBN: 9788072028665
Vydáno v: Praha
Vystaveno: čt 5. října 2023 13:08
Číslo položky: 655785

Romantický i humorný příběh lásky zadlužené Daisy a muže se záhadným původem se odehrává v cirkusovém prostředí v současné Americe.
Hezká Daisy Devreaux si musí vybrat, buď jít do vězení, nebo se vdát za záhadného muže, kterého jí vybral otec, Max Petroff. Domluvená manželství se v moderních dobách již téměř nevyskytují, tak jak se mohla Daisy ocitnout v takové situaci? Otec, posedlý rodinnou historií, se snaží o zachování rodu ruských carů a představou, že po staletí bylo povinností Petroffových plnit přání Romanovců. A tak mu dcera musí slíbit, že v manželství setrvá minimálně šest měsíců a po tu dobu se bude chovat jako oddaná a poslušná manželka.

Susan Elizabeth Phillips

Susan Elizabeth Phillips . Pracovala jako učitelka angličtiny a dramatické výchovy na střední škole. Se svou kamarádkou Claire Lefkowitzovou se často bavily o knihách, které přečetly, a rozhodly se zkusit nějakou napsat společně. Uspěly hned u prvního nakladatele a kniha The Copeland Bride vyšla v roce 1983 pod jménem Justine Cole. Pak začala Susan E. Phillipsová psát sama a její nepřeslazené a vtipně psané romány slavily úspěch. Některé knihy se dostaly do seznamu bestsellerů USA Today a New York Times a v roce 2001 byla Phillipsová uvedena do Síně slávy autorů romancí. Svého manžela potkala ještě na univerzitě na rande naslepo. V současné době jsou spolu čtyřicet let a žijí v Chicagu.

Dopravu hradíme my

Objednávkám nad 699 Kč

Tituly, které jinde nenajdete

Sběratelské kusy i knižní novinky

Balíme ekologicky

A s radostí

Vykupujeme knihy

Za hotové a s vlastním odvozem

Adoptujte knihu jen za 29 Kč.

Nemůžete si vybrat? Zvolte si žánr a my vybereme za vás.

Zjistit více