Načítám...
Doprava zdarma nad 699 Kč po Česku.

Noční šepoty

Judith McNaught

Baronet | 2002


219 Kč

Stav:
Dobrý, zkosený hřbet, zašlá
Dostupnost: Skladem pro e-shop
Vazba: Pevná s obálkou
Počet stran: 352
Jazyky: česky
Edice: 3. svazek ed. Druhá šance 12x
Vydání: Vyd. 1.
ISBN: 9788072144587
Vydáno v: Praha
Vystaveno: po 19. února 2024 12:13
Číslo položky: 761445

Román ze současné Ameriky, ve kterém se mladá policistka znenadání ocitá v milionářských kruzích a nachází zde i svou lásku.
Sloan Reynoldsová je mladá policistka. Všední dny jejího života zčeří nečekaný telefonát jejího velmi bohatého otce, který se k ní po celý její život nikdy nehlásil. Sloan pozdní pozvání na milionářské sídlo odmítá, avšak změní názor, když ji agent Richardson informuje, že FBI jejího otce podezírá ze závažných zločinů. V milionářském Palm Beach se dívka seznámí s Noahem Maitlandem, otcovým obchodním partnerem, který je zároveň ústředním podezřelým - jenže všemu navzdory se do něho zamiluje, aby si tak vrchovatě zkomplikovala život…

Judith McNaught

Judith McNaught je velmi úspěšná autorka více než tuctu historických a současných romantických románů.. Je označována jako autorka žánru moderní historické romance. Byla také první ženou působící jako výkonná producentka na rádiové stanici CBS. Před úspěchem v kariéře spisovatelky působila jako asistentka režie filmů Farhada Shafqat Qayyuma, asistentka správce velké přepravní společnosti, dočasná předsedkyně pracovní agentury. Ještě jako asistentka režie se seznámila s manželem Mikem McNaughtem - PR ředitelem filmové společnosti. Společně měli sedm dětí, její dvě a jeho pět z předchozího manželství. Manžel ji plně podporoval ve spisovatelské činnosti, koupil jí první psací stroj a v průběhu neúspěšných let ji podporoval nejen finančně. Její třetí manželství, s Donem Smithem, profesionálním hráčem golfu a inženýrem, skončilo v květnu 2003. McNaught popsal rozvod, jako klidný a přátelský, uspořádala party pro 160 přátel na oslavu vstupu do nové fáze svého života. Od roku 2007 žije ve Friscu v Texasu. Je aktivistka v organizacích pro péči o děti a boje proti rakovině prsu, nedávno také začala podporovat gramotnost.

Dopravu hradíme my

Objednávkám nad 699 Kč

Tituly, které jinde nenajdete

Sběratelské kusy i knižní novinky

Balíme ekologicky

A s radostí

Vykupujeme knihy

Za hotové a s vlastním odvozem

Výhodné komplety

Kupte knihy hromadně za výhodné ceny!

Procházet