Načítám...
Doprava zdarma nad 599 Kč po Česku.
0

Na viděnou příští léto

Elin Hilderbrand

Dobrovský s.r.o | 2021


Tato kniha nyní není v nabídce. a my Vám dáme vědět, jakmile se opět objeví.

Dostupnost: Vyprodáno
Vazba: Pevná s obálkou
Počet stran: 427
Jazyky: česky
Překladatel: Dagmar Fleigová
Edice: Red 145x
ISBN: 9788027700349
Vydáno v: Praha
Vystaveno: čt 11. srpna 2022 11:28
Číslo položky: 379747

Když Mallory Blessingová požádá na smrtelné posteli syna Linka, aby zavolal na telefonní číslo napsané na lístečku v zásuvce jejího psacího stolu, Link opravdu netuší, že telefon zvedne Jake McCloud. Je konec léta 2020 a Jakeova manželka Uršula de Gournseyová je žhavou kandidátkou v prezidentských volbách.
Link si je jistý, že se někde musela stát chyba. Jak se Mallory s Jakem zná?
Skok zpět do báječného roku 1993. Mallory právě zdědila po tetě chatu na pobřeží ostrova Nantucket. Dovolí svému bratrovi Cooperovi, aby tam uspořádal rozlučku se svobodou. Na večírek přijede i Cooperův kamarád z univerzity Jake McCloud. Mezi Jakem a Mallory vznikne vztah, který přetrvá roky – manželství, děti i Uršulinu stratosférickou politickou kariéru – až do okamžiku, kdy se Mallory dozví, že umírá.
Příběh knihy našel inspiraci ve filmu Příští rok ve stejnou dobu (který si Mallory s Jakem pouštějí každé léto). Je to příběh neobvyklé lásky, která zná jen jediné roční období – léto.

Komentáře ke knize
Elin Hilderbrand

Elin Hilderbrand je americká spisovatelka romantických románů pro ženy. Její romány se obvykle odehrávají na ostrově Nantucket a jeho okolí , kde bydlí. Narodila se a vyrostla v Collegeville v Pensylvánii, je absolventkou Johns Hopkins University a dříve působila jako učitelka/spisovatelka na University of Iowa Writers' Workshop.

Dopravu hradíme my

Objednávkám nad 599 Kč

Tituly, které jinde nenajdete

Sběratelské kusy i knižní novinky

Balíme ekologicky

A s radostí

Vykupujeme knihy

Za hotové a s vlastním odvozem

Výhodné komplety

Kupte knihy hromadně za výhodné ceny!

Procházet