Antikvariát Avion

1. máje 59/5 Liberec

Fénixové českých zámků

Petr Janoch


Tuto knihu jsme již prodali. a my Vám dáme vědět, jakmile se opět objeví.

Stav:
Velmi dobrý
Vazba: Brožovaná
Počet stran: 110
Kategorie: Historie
Vystaveno: po 24. června 2019 15:20
Dostupnost: Prodáno

Deset českých zámků, deset životních osudů, deset jedinečných příběhů.
Autor knihy Petr Janoch dokumentuje výjimečné počiny neobyčejných lidí, kteří měli tu odvahu a vrhli se do opravy zchátralých českých zámků. Dozvíme se, jakým nástrahám a těžkostem museli čelit a jaké překážky překonat.
Příběh každého zámku je unikátní, stejně jako jednotliví vlastníci: podnikatel s dostatkem financí a jasným záměrem, malá firma, soukromý pivovar či obchodnice s luxusním nábytkem. Jedno je však všechny spojuje – snaha zachránit a obnovit dědictví našich předků.
Medailonky zámků, které jako bájní fénixové povstaly z popela, doplňují fotografie stavu před rekonstrukcí, v jejím průběhu a po případném dokončení.

Výtvarný umělec, fotograf, publicista, autor knihy Fénixové českých zámků a několika dalších knih a publikací, tematicky čerpajících z nedávné minulosti. Od roku 2010 prezentuje na samostatných uměleckých výstavách své obrazové koláže, ve fotografii se zaměřuje na komerční dokumentaci památek a architektury. Třetí republika je autorovou románovou prvotinou a zároveň prvním dílem volně provázané trilogie o dospívání v totalitním světě.

Poštovné zdarma

již od 599 Kč!

Ekologické balení

baleno s láskou!

Tisíce knih skladem

a každý den další!

Výhodné komplety

Kupte knihy hromadně za výhodné ceny!

Procházet