Načítám...
Doprava zdarma nad 699 Kč po Česku.

Ďábel v přestrojení

Lisa Kleypas

Baronet | 2022


Tato kniha nyní není v nabídce. a my Vám dáme vědět, jakmile se opět objeví.

Dostupnost: Vyprodáno
Vazba: Pevná s obálkou
Počet stran: 342
Jazyky: česky
Překladatel: Jana Pacnerová
Edice: 7. svazek ed. Ravenelovi 2x
Vydání: Vydání první
ISBN: 978-80-269-1792-2
Vydáno v: Praha
Vystaveno: út 9. května 2023 9:08
Číslo položky: 546512

Ďábel nikdy lidi nezastrašuje, aby dělali špatné věci. Uvádí je v pokušení.“Lady Merritt Sterlingová, tvrdohlavá kráska, která řídí dopravní společnost, dobře ví, že londýnská společnost umírá touhou přistihnout ji při skandálu. Zatím byla příliš chytrá, než aby jí vyhověla. Jenže pak pozná Keira MacRae, drsného a ošlehaného skotského výrobce whisky, a všechny její praktické plány se rozplynou jako dým. Nemohli by být odlišnější, než jsou, ale vznikne mezi nimi mocná, syrová a nepřekonatelná přitažlivost.

Od chvíle, kdy Keir MacRae přijede do Londýna, má jen dva cíle. Za prvé: nezamilovat se do oslnivé lady Merritt Sterlingové. Za druhé: nenechat se zabít.

Zatím se mu ani jedno z toho moc nedaří.

Keir neví, proč ho chce někdo usmrtit, dokud osud neodhalí tajemství jeho záhadné minulosti. Jeho svět se otočí vzhůru nohama a jediný, komu věří, je Merritt.

Jejich vášeň vzplane s prudkostí, jakou Merritt ještě nikdy nepoznala, a přiměje ji toužit po tom jediném, co od Keira MacRae nemůže získat: věčnost. Nebezpečí se blíží a Merritt udělá vše, co je třeba, aby zachránila muže, kterého miluje… i když ví, že je to možná ďábel v přestrojení.

Komentáře ke knize
Lisa Kleypas

Lisa Kleypas je americká autorka milostných románů z historie i současnosti. Vystudovala sice politologii na Wellesley College, ale hned po absolutoriu se začala věnovat výhradně psaní. Svůj první román uveřejnila v 21 letech Where Passion Leads . Její knihy se staly bestsellery s miliony výtisků prodanými po celém světě a byly přeloženy do 14 jazyků . Kleypas čerpá inspiraci z mnoha zdrojů: klasické literatury, historických knih i z osobních zkušeností. Říká, že píše romány, které sama ráda čte - kombinaci romantického příběhu a smyslné erotiky, to vše zasazeno do zajímavého prostředí. Přestože proslula zejména svými historickými romancemi, Kleypas vydala v r. 2006 prohlášení, v němž oznámila úmysl věnovat se v nejbližší budoucnosti zejména psaní romancí ze současnosti. Lisa Kleypas žije s manželem Gregorym a jejich dvěma dětmi ve Washingtonu . Mnoho z jejích knih je uspořádáno do sérií, přičemž i rozdílné série často sdílí společné prvky, jako např. Westcliffovi, "čekanky", herna u Jennera, paní Bradshawová , Mathilda a další.

Dopravu hradíme my

Objednávkám nad 699 Kč

Tituly, které jinde nenajdete

Sběratelské kusy i knižní novinky

Balíme ekologicky

A s radostí

Vykupujeme knihy

Za hotové a s vlastním odvozem

Výhodné komplety

Kupte knihy hromadně za výhodné ceny!

Procházet