Načítám...
Doprava zdarma nad 699 Kč po Česku.

Rallye Dakar : peklo na zemi : o splněných snech, zdolávání překážek a vůli vítězit

Olga Roučková, Monika Nikodemová

CPress | 2019

Tato kniha nyní není v nabídce. a my Vám dáme vědět, jakmile se opět objeví.

Číslo položky: 476340

O splněných snech, zdolávání překážek a vůli vítězit.

Rallye Dakar 2018 převrátil můj závodní život naruby. Dojela jsem na 26. místě mezi quady a na 3. místě mezi ženami. Už od malička jsem sledovala tento legendární a nejnáročnější závod planety. Inspirovaly mě kariéry úspěšných světových rallye závodnic, které se nebály do tohoto dobrodružství jít. Na své čtyřkolce jsem dosáhla všeho, co šlo – stala jsem se mistryní ČR, Německa, mistryní Evropy, a tak Dakar byl pro mě vyústěním mé závodní kariéry. A zároveň i vyplněním dětského snu. Účast na Dakaru není jednoduchá. Musíte mít stroj, který odpovídá přísným homologačním pravidlům. Musíte se na Dakar akreditovat. Musíte mít za sebou tým, který se za vás zaručí. Musíte sehnat dostatečné množství peněz. Proto je postavit se na start velmi složité. Při závodění se musím stoprocentně soustředit, na nic jiného není čas. Na pocity už vůbec ne. Jak závod probíhá, co všechno tomu předcházelo i co se ve mně odehrávalo, jsem se pokusila sepsat v této knize.